ورزش صبحگاهی کودکان (موزیکال و انیمیشن)

مطالب دیگر:
🔍بررسی سه مقوله تبلیغات لباس مد🔍سوالات استخدامی تمامی ادرات همراه با پاسخنامه(به تعداد 3178 سوال)🔍بررسی رابطه بین واحدهای ژئومورفولوژی و اشکال فرسایشی در حوضه آبخیز رودخانه سقز با استفاده از🔍نرم افزار حسابداری منزل مجردی دانشجو🔍بررسی رابطه بین پرخاشگری والدین وافسردگی كودكان مقطع🔍بررسی تاثیر بدهی صنعت بر ارزش بازار شرکتهای پذیرفته شده در بورس🔍بازیگری🔍جزوه آموزشی شیمی2(دوم دبیرستان) جلال نوری🔍جزوه آموزشی شیمی3 (سوم دبیرستان) جلال نوری🔍جزوه آموزشی شیمی4(چهارم دبیرستان) جلال نوری🔍ارزیابی ژئوشیمیایی مخازن گازی حوضه رسوبی کپه داغ🔍سوالات کنکور شیمی 2و3و4 با پاسخ تشریحی جلال نوری-از سال 85 تا 93🔍پایان نامه بررسی نقش و عملکرد نهادها و سازمان های اروپایی در مبارزه با تروریسم🔍انتقال الكترونیكی وجوه و بانكداری الكترونیكی در ایران🔍سموم سیانوباكتریایی🔍بیماران معتاد تزیقی🔍بررسی خصوصیات مدیران مدارس🔍ادنوكارسینوم معده؛ اپیدمیولوژی*🔍مقایسه آثار شاعران زن از لحاظ فكر و محتوا با شاعران مرد در شعر معاصر🔍نقش هنر و ادبیات در آموزش دینی و قرآن
دانلود,دانلود تصویری,ورزش,ورزش صبحگاهی,نرمش کودکان,بازی کودکانه,بازی های صبحگاهی,موزیک شاد,موزیک ورزشی کودکانه,ورزش با موزیک,آموزش ایروبی|1099692|jqa
محقق گرامی فایل مورد نظر در مورد ورزش صبحگاهی کودکان (موزیکال و انیمیشن) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

"ورزش صبحگاهي" به فعاليت‌ها و تمرينات جسماني سبك گفته مي‌شود كه در ابتداي صبح انجام مي‌گيرد. با نقش مؤثري كه اين نوع تمرينات در تندرستي و نشاط ايفا مي‌كند، باعث شده تا ورزش صبحگاهي به عنوان يك پديده جهاني معرفي شود. به طوري كه كمتر مردماني را در گوشه و كنار جهان مي‌توان يافت كه به طور عام به ورزش صبحگاهي توجه نداشته باشند

متاسفانه بعضی از والدین فکر می کنند بچه‌ها به ورزش نیازی ندارند و همین فعالیت‌های روزمره برای آنها کافی است. این یکی از باورهای اشتباهی است که عده ای آن را قبول دارند ولی اساتید و متخصصین پزشکی ورزشی بر این عقیده اند که تمام فوایدی که درباره ورزش بزرگسالان بیان می‌شود، برای کودکان نیز مطرح است. علاوه بر اینها، دو موضوع استخوان‌سازی و عادت به سبک زندگی سالم همراه با تحرک، از نکاتی است که درباره نقش ورزش در سلامت حال و آینده کودکان اهمیت دارد.

همه پدر و مادرها باید بدانند، استخوان‌سازی و تراکم استخوان در سنین پایین شکل می‌گیرد و به همین دلیل اگر بتوانند همراه با یک برنامه غذایی مناسب در این سنین، کودک را به انجام فعالیت بدنی تشویق کنند، فرزندشان در آینده از نظر تراکم استخوان با مشکلی روبه‌رو نخواهد شد.

دوست عزیزم: بچه ها باید در سنین کودکی از سلامت تن و روان برخوردار شوند تا بتوانند در آینده آسوده تر و بهتر زندگی کنند.

بازی و ورزش بخشی از رشد طبیعی ذهن کودکان است.کودکانی که در بازی و ورزش ، پرورش کافی یافته باشند قادر خواهند بود که در جهان پر هیاهوی امروزی ، از نیروی تفکر بیشتری برخوردار شوند.

در این محتوای جذاب موزیکال به موارد مهمی مثل یادگیری کودکان در انجام حرکات ورزشی - شناخت عضلات بدن - بالا بردن استقامت بدنی - نحوه های انجام برخی از حرکات صحیح ورزشی و از بین بردن ضعف های جسمانی توجه شده است

این مجموعه انیمیشنی بسیار کاربردی و زیبا را به همه مربیان - معلمان - والدین گرامی و همه کودکان عزیز کشورم توصیه می کنم. همچنین برای آموزش و اجرای دسته جمعی کودکان در مهد کودک ها ، مدارس و پارک های آموزشی ، تفریحی کودکان بسیار مناسب می باشد.

قسمتهایی که در این مجموعه زیبا آمده است شامل :

آی قصه قصه قصه نون و پنیر و پسته

پشت درای بسته به دور از غم و غصه

توی شهر سعادت خیابون سلامت

کوچه مهر و دوستی بن بست تندرستی

خونه ای بود مصفا اهل خونه چهارتا

پدر بود و یه مادر پسری و یه دختر

گل دختر این قصه نه غم داشت و نه غصه

برادرش نیرو خان صداش میکرد نشاط جان

این خواهر و برادر همراه پدر و مادر

عادت داشتن به ورزش ورزش و کمی نرمش

عادت داشتن سحرگاه کنند ورزش صبحگاه

هر صبح زود خدا بیدار می شوند اونها

بعد از وضو و نماز دعا و راز و نیاز

کنند به تن به سرعت لباس و کفش راحت

آهسته و پیوسته در اتاق دربسته

توی حیاط یا که پارک جایی که هست هواش پاک

آغاز کنن دویدن دویدن و پریدن

این کار خوب و پر سود جاری کند خیلی خوب

خون تمیز و روشن توی رگ و توی تن

تا که بدن شود گرم آماده و کمی نرم

این بخش پر فایده بر اساس قائده

ده تا پانزده دقیقه هر روزه تکرار میشه

بعد از این بخش از ورزش رسد نوبت به نرمش

با هر چار تا شمارش گردن می کنه نرمش

بالا پایین چپ و راست اطراف ما چه زیباست

این نرمش پر فایده بر اساس قائده

آهسته و پیوسته چندین بار تکرار میشه

شمع و گل و پروانه نوبت رسید به شانه

همه اهل خانه آهسته و پیوسته

با دستای آویزان چرخش دهند چه آسان

شانه ها را دم آ دم تا که شوند کمی نرم

بعد از سرو شانه نوبت رسید به تنه

خم شدن و راست شدن یا دولا و وا شدن

پایین بالا چپ و راست این بهترین کارهاست

دست به کمر آماده بخش بعدیه کاره

از چپ به راست یا برعکس وظیفه هست بر هر کس

چرخش دهد به کمر مثل پدر و مادر

اگه گفتی تو حالا نوبت رسید به کجا

صد آفرین بر شما نوبت رسید به پاها

هر دو زانو همزمان خم میشن و راست میشن

جلو عقب و چرخش اینها هستند چند روش

تا که شوند زانوها با قوت و مهیا

القصه این ماجرا وقتی رسد به اینجا

همه اهل خانه گروهی نه یگانه

خیلی آرام آهسته راه میروند پیوسته

مرتب و دمادم دم میگیرند و بازدم

تا رفع شود خستگی از بدن ها جملگی

بعد از نرمش و ورزش این کار خوب ، با ارزش

حمام و دوش ، شستشو هستند همه پیش رو

حالا که شد کار تموم کسی نموند تو حموم

مادر خوب خونه میاره وسط صبحونه

صرف میکنن با شادی کره و پنیر با چایی

بعد از صرف صبحونه همه اهل خونه

سرحال و پر انرژی سر می گیرن زندگی

تو ای کودک باهوش پند این قصه کن گوش

عادت بکن سحرگاه ورزش کنی ، ورزش صبحگاه

*******************************************

شما دوست خوبم به راحتی می توانید فایل رو به فلش مموری کپی کنید و به تلویزیون های ال سی دی یا ال ای دی در هر ابعاد و اندازه ای که باشد وصل نمایید و از محتوی آموزشی آن استفاده کنید.

همچنین می تونید فلش مموری رو به دستگاه گیرنده دیجیتال متصل کنید و توی تلویزیون های قدیمی تر هم مشاهده کنید.

اما موضوع به همین جا ختم نمیشه این فایل در انواع تبلت ، تلفن های هوشمند و حتی ساعت های هوشمند هم قابل اجراست و می توانید به عنوان یک فایل ورزشی ارزشمند به کودکتان هدیه بدهید.

**************************************

دوست خوبم : با توجه به کیفیت صدا و موزیک و قابلیت استفاده آن در مکان های عمومی من این مجموعه بسیار زیبا ، شاد و فرح بخش رو به شما دوست خوبم پیشنهاد می کنم و امیدوارم شما و فرزندان دلبندتون از دیدن این تصاویر لذت ببرید و دقایقی پر از انرژی و شادی توام با ورزش سپری کنید.

گارانتی محصول :

دوست خوبم : گروهی از جوانان فهیم و خلاق , با بهره گیری از اندیشه های نو و صرف هزینه های زیاد حاصل تلاش و زحمات شبانه روزی خود را در این مجموعه گردآوری نموده اند و امید دارند تا شما دوست خوبم با تهیه نسخه اصلی این اثر، همواره در تولید محتوای کودکانه مشوق آنان باشید. بنابراین امیدواریم از این فایل آموزشی و فایل های دیگر که اون ها هم بصورت انیمیشن و با همین کیفیت طراحی و آماده شده اند استفاده کنید و چنانچه بعد از دانلود فایل از کیفیت اون راضی نبودید به آدرس goolhayeasemani@gmail.com ایمیل بزنید تا در صورت عدم رضایت شما وجه پرداختی رو به حساب شما باز گردانیم.

شاد ، پیروز و سربلند باشید.