دانلود سی و سه دکلمه درباره دهه فجر .

مطالب دیگر:
📌تحقیق درباره قوم آريايی📌پاورپوینت درباره پدیده‌ی بیوالکتریک📌پاورپوینت درباره پردازش تصویر به روش هیستوگرام📌تحقیق درباره قیام 15 خرداد ، زمینه‏ ساز انقلاب اسلامی📌پاورپوینت درباره پرستاری در شکستگی ها📌پاورپوینت درباره پروژه GIS برق منطقه اي آذربايجان📌پاورپوینت درباره پلی استایرن📌تحقیق درباره کار متر کشی با ژالون📌پاورپوینت درباره پوشش های کامپوزیتی زمینه فلزی حاوی ذرات سرامیکی📌دانلود گزارش کارآموزی مخابرات📌پاورپوینت درباره تاریخ فلسفه اسلامی📌تحقیق درباره کاربرد انواع ترکيبات اروماتيک در صنايع غذايي📌پاورپوینت درباره تاریخچه استفاده از بیوایمپلنتها📌پاورپوینت درباره تاریخچه پزشکی قانونی📌پاورپوینت درباره تبارشناسی توسعه و پیشرفت (در اندیشه غرب)📌پاورپوینت درباره تبليغات چاپي📌پاورپوینت درباره تجارت الكترونيكي و كسب و كار الكترونيكي📌پاورپوینت درباره تجزیه و تحلیل نیازهای سیستم📌پاورپوینت درباره تحقیقات زیست پزشکی📌پاورپوینت درباره تحلیل الگوریتمها
سی و سه ,دکلمه ,درباره ,دهه ,فجر|1099653|jqa
محقق گرامی فایل مورد نظر در مورد دانلود سی و سه دکلمه درباره دهه فجر . آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

سی و سه دکلمه درباره دهه فجر

فرمت فایل: ورد

تعداد صفحات: 19

دکلمه1

قسم به شکافتن نور، آن گاه که خورشید، جان سرخش را در طبق ایثار می‏نهد. قسم به تکه تکه شدن تاریکی، آن هنگام که «روز» از آغوش سرخ صبحگاه پیروزی متولّد می‏شود. قسم به «خون»، وقتی که به ستیزه بر می‏خیزد با شمشیر. قسم به انسان، وقتی که به مقام حقیقی خود ـ خلیفة الهی ـ باز می‏گردد و پروردگارش را به ذکر دوباره‏ی «احسن الخالقین» می‏خواند.
قسم به توفان، آن گاه که با هزاران جانِ به زلال حقیقت رسیده، می‏خروشد و خشمگنانه به تلاطم در می‏آید.
قسم به تلاطم، آن گاه که تزلزل می‏آفریند در دل کاخ‏ها و کاخ‏نشین‏ها.
قسم به «مرد»، آن گاه که مطمئن و آگاه، کتاب عشق را می‏بوسد، فریاد حماسه بر لب جاری می‏کند، و کفن حقیقت بر تن، پای در میدانگاه مبارزه می‏نهد.
قسم به عشق، قسم به عشق، آن گاه که دست انسان را می‏گیرد و می‏برد به اوج یقین و آن گاه شعله‏ور می‏شود در روح نیم جانِ یک ملت و آن‏گاه که حماسه را بر لب‏های عاشق جاری می‏سازد تا از انسان، نامی دوباره بسازد.
و قسم به نور، آن‏گاه که شکافته شود و تن زمخت تاریکی را، تکه تکه به بایگانی تاریخ بسپرد.
و قسم به حقیقت مردی که جهان را زیر پروبال ایمان خویش گرفت. و قسم بر بهمن جاودانِ خونین! «والفجر و لیالٍ عشر»!!