دانلود درس پژوهی علوم تجربي دبستان (زمين پويا) .

مطالب دیگر:
📃خلاصه کتاب مسائل نوجوانان و جوانان📃خصوصیات عرفان های کاذب📃کتاب صوتی جادوی انضباط شخصی📃جدید ترین اموزش ساخت اکانت تلگرام بدون شماره📃دانلود رایگان رمان درخت انجیر معابد pdf دوجلد کامل📃دانلود 1000 جمله و عبارت پرکاربرد انگلیسی همراه با ترجمه فارسی و فایل صوتی ام پی تری📃دانلود کار تحقیقی بررسی فقهی و حقوقی دولت با فرمت ورد و pdf قابل ویرایش و آماده پرینت📃دانلود رایگان کتاب رستاخیز مردگان العضیف pdf نسخه فارسی عربی وانگلیسی بعلاوه فیلمی مستند ازکتاب اصلی📃اسکریپت ایمیل مارکتینگ Interspire Email Marketing فارسی با آموزش📃آموزش جمع و تفریق اعداد ریاضی (3)📃بروز ترین بانک شماره همراه اول📃اعتماد به نفس فوری📃دانلود مجموعه آموزش خوانندگی از مبتدی تا پیشرفته – Singing Success📃jGive برترین کامپوننت جوملا برای دریافت کمک های مالی📃پلاگین پرداخت بانک ملی برای k2store📃پلاگین پرداخت بانک سامان J-BusinessDirectory📃ربات افزایش فالوور Insta Money Bot📃مدیریت هزاران اکانت اینستاگرام با برنامه InstaDub📃ربات افزایش لایک و فالور اینستاگرام (نینجاگرام نسخه نامحدود)📃کسب وکار میلیونی در ماه
درس پژوهی, علوم ,تجربی ,دبستان ,(زمین پویا)|1099574|jqa
محقق گرامی فایل مورد نظر در مورد دانلود درس پژوهی علوم تجربي دبستان (زمين پويا) . آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

درس پژوهی علوم تجربي دبستان (زمين پويا)

فرمت فایل: ورد

تعداد صفحات: 26

چکیده

پژوهش حاضر به صورت کیفی از نوع درس پژوهی با عنوان زمين پويا ودر مدرسه ی ..... اجرا شده است . این درس پژوهی به صورت گروهی و با مشارکت همکاران فرهنگی با موضوع مذکور به اجرا در آمد .

ازآن جا که مساله ی آتش فشان از موضوعات بسیار مهم و جزو اهداف آموزشي دوره ی ابتدایی می باشد ، لذا چالش های پیش روی گروه در این حوزه این بود که ما چگونه می توانیم در تدریس به صورت موثر عمل کرده و اهمیت درس را به صورتی شایسته به دانش آموزان بفهمانیم .

پس از اجرای طرح درس اولیه ( سناریو ) و بازبینی آن ، نهایتا سناریو در کلاس تدریس و توسط اعضای گروه به مشاهده و نقد و تحلیل گذاشته شد و در تدریس مجدد نیز اصلاحاتی صورت گرفت که نتایج ذیل از این اجرا حاصل گردیده است :

v وجود دوربین و همکاران ناظر در کلاس موجب جلب توجه دانش آموزان و خروج کلاس از روند طبیعی می گردد که در تدریس مجدد سعی در رفع این اشکال گردید .

v برخی از دانش آموزان بسیار کم حرف بوده و لزوم رفع این مشکل به نظر می رسد .

v در تدریس مجدد مشکل گردش صحیح مجری در سطح کلاس ، برخورد خشک اولیه با دانش آموزان برطرف گردید .

v مجری با طرح سوالات مختلف و طرح جملات ناقص جهت تکمیل آن توسط دانش آموزان کم حرف سعی در فعال کردن دانش آموزان می بودند .