دانلود درس پژوهی علوم پنجم ابتدایی درس اهرم چیست؟ .

مطالب دیگر:
📎پاورپوینت درباره گسترش رده بندي تاريخ ايران DSR📎ترجمه مقاله انگلیسی An Ant Colony Based Load Balancing Strategy in Cloud computing📎پاورپوینت علم اموزی ارزش علم از دیدگاه اهل بیت 📎پاورپوینت درباره گواهی های پزشکی(گواهی فوت وجوازدفن) وجنبه های قانونی وحقوقی آن📎پاورپوینت درباره مبانی فناوری اطلاعات📎پاورپوینت درباره مخابرات نوري و فيبر نوري📎پاورپوینت درباره مديريت استراتژيك📎پاورپوینت درباره مدیریت تعارض📎پاورپوینت درباره مديريت دانش كاركنان📎پاورپوینت درباره متغیرهای اندیس‌دار یا زیرنویس‌دار📎پاورپوینت درباره مجموعه قوانین وضوابط جاری سازمان بیمه خدمات درمانی (ويزيت و كليه خدمات سرپايي)📎پاورپوینت درباره مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی📎پاورپوینت درباره معرفی VoIP 📎پاورپوینت درباره معرفی نرم افزار Coolvision جهت ثبت دمای تجهیزات گرمایشی و سرمایشی📎پاورپوینت درباره مفاهیم اساسی اقتصاد مهندسی📎پاورپوینت درباره منطق فازی📎پاورپوینت درباره مهمترین برنامه های آموزشی مورد نیاز در استقرار استانداردهای اعتباربخشی ملی📎پاورپوینت درباره نحوه تهیه خورش بادمجان📎پاورپوینت درباره نشرشعله اي (Flame Emission)📎پاورپوینت درباره نظریات فروید از رؤیا تا واقعیت
درس پژوهی, علوم ,پنجم ,ابتدایی ,درس ,اهرم ,|1099559|jqa
محقق گرامی فایل مورد نظر در مورد دانلود درس پژوهی علوم پنجم ابتدایی درس اهرم چیست؟ . آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

درس پژوهی علوم پنجم ابتدایی درس اهرم چیست؟

فرمت فایل: ورد

تعداد صفحات: 27

چکیده

آدمی از آغاز بر آن بوده است که تاریکی های جهان را به نور آگاهی و دانش و اندیشه روشن نماید تا بتواند به افق های دورتر دانایی و دانش اوج بگیرد. در این میان اشتغال به نشر و پژوهش در علوم موهبتی است ایزدی که معلمان را به مراتب عالی الهی می رساند. و باری گران و مسئولیتی عظیم را بردوش این جماعت قرار می دهد. جستار پیش رو، حاصل این عشق و احساس وظیفه ی توأمان است.

درس پژوهي برگردان واژه ژاپني jugyokenkyu بمعني مطالعه يا پژوهش تشکيل شده است .kenkyu بمعني درس و jugyo بمعناي مطالعه يا پژوهش است . معادل انگليسي درس پژوهي Lesson study است .

درس پژوهي به زبان ساده مطالعه و پژوهش جمعي پيرامون عمل تدريس است . بعنوان يك معلم حرفه اي بيا و در روش تدريس خود تامل کن! حتما روش بهتري براي تدريس وجود دارد . اما اين بار نه به تنهايي، بلكه با يک گروه از معلمان هم رشته ، روش خود را مورد مطالعه و آزمون قرار دهيد ، با هم با نقد شرايط موجود و در جهت نيل به وضع موجود طرح مساله نماييد ، در جهت شناخت بهترين روش ممکن پژوهش کنيد ، نتايج پژوهش را در کلاس درس و بصورت طبيعي بيازماييد ، نتيجه آزمايش را نقد کنيد ، طرح را اصلاح و دوباره در يک کلاس ديگر آن را اجرا نماييد ، نتايج پژوهش خود را منتشر و در اختيار ديگران قرار دهيد .

به اين ترتيب شما گام در مسير درس پژوهي نهاده ايد روشي که پايه توسعه مستمر حرفه اي شماست و شما را در مسير يک معلم حرفه اي و فکور به حرکت وا مي دارد !

در این درس پژوهی سعی بر این است که دانش آموزان به طور کامل با مفاهیم کامل درس آشنا گردند و مشکلات و معایب تدریس در این باره برطرف گردد.