دانلود درس پژوهی علوم پنجم ابتدایی درس شنیدن .

مطالب دیگر:
🔍پاورپوینت درباره بیماریهای مزمن و کودک بیمار🔍پاورپوینت درباره بيماريهاي ناشي از عوامل فيزيكي🔍پاورپوینت درباره پردازش داده ها و مدیریت پایگاه اطلاعات🔍پاورپوینت درباره پردازه ها (اسلایدهای فصل سوم کتاب سیلبرشاتز)🔍پاورپوینت درباره پروتکل عملیاتی آموزش سلامت در بیمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی تهران🔍پاورپوینت درباره تاریخچه جوشکاری🔍پاورپوینت درباره تبلیغات اینترنتی و تاثیرات آن🔍پاورپوینت درباره تجزيه و تحليل سيستمها🔍پاورپوینت درباره تخصيص منابع (Resource Allocation)🔍پاورپوینت درباره تعريف سلامت وبيماري🔍پاورپوینت درباره تعهد به تسلیم کالا و ضمانت اجرای آن در کنواسیون وین 1980🔍پاورپوینت درباره تغذیه در زنان 60 تا 45 سال سالم🔍پاورپوینت درباره تغذيه در سنين بلوغ ونوجوانی🔍پاورپوینت درباره توزیع و نگهداری دارو(سیاست ها و روش ها)🔍پاورپوینت درباره تئوری های مدیریت🔍پاورپوینت درباره جستجو و اندازه گیری عوامل نگهدارنده و مواد افزودنی در شیر🔍پاورپوینت درباره حسابداري ترکيب واحدهاي تجاري🔍پاورپوینت درباره خدمت🔍پاورپوینت درباره داروهاي ديورتيك🔍پاورپوینت درباره دقت و خطا در اندازه گيری
درس پژوهی ,علوم ,پنجم ,ابتدایی ,درس ,شنیدن|1099547|jqa
محقق گرامی فایل مورد نظر در مورد دانلود درس پژوهی علوم پنجم ابتدایی درس شنیدن . آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

درس پژوهی علوم پنجم ابتدایی درس شنیدن

فرمت فایل: ورد

تعداد صفحات: 39

چکیده

آدمی از آغاز بر آن بوده است که تاریکی های جهان را به نور آگاهی و دانش و اندیشه روشن نماید تا بتواند به افق های دورتر دانایی و دانش اوج بگیرد. در این میان اشتغال به نشر و پژوهش در علوم موهبتی است ایزدی که معلمان را به مراتب عالی الهی می رساند. و باری گران و مسئولیتی عظیم را بردوش این جماعت قرار می دهد. جستار پیش رو، حاصل این عشق و احساس وظیفه ی توأمان است.

درس پژوهي برگردان واژه ژاپني jugyokenkyu بمعني مطالعه يا پژوهش تشکيل شده است .kenkyu بمعني درس و jugyo بمعناي مطالعه يا پژوهش است . معادل انگليسي درس پژوهي Lesson study است .

درس پژوهي به زبان ساده مطالعه و پژوهش جمعي پيرامون عمل تدريس است . بعنوان يك معلم حرفه اي بيا و در روش تدريس خود تامل کن! حتما روش بهتري براي تدريس وجود دارد . اما اين بار نه به تنهايي، بلكه با يک گروه از معلمان هم رشته ، روش خود را مورد مطالعه و آزمون قرار دهيد ، با هم با نقد شرايط موجود و در جهت نيل به وضع موجود طرح مساله نماييد ، در جهت شناخت بهترين روش ممکن پژوهش کنيد ، نتايج پژوهش را در کلاس درس و بصورت طبيعي بيازماييد ، نتيجه آزمايش را نقد کنيد ، طرح را اصلاح و دوباره در يک کلاس ديگر آن را اجرا نماييد ، نتايج پژوهش خود را منتشر و در اختيار ديگران قرار دهيد .

به اين ترتيب شما گام در مسير درس پژوهي نهاده ايد روشي که پايه توسعه مستمر حرفه اي شماست و شما را در مسير يک معلم حرفه اي و فکور به حرکت وا مي دارد !

در این درس پژوهی سعی بر این است که دانش آموزان به طور کامل با مفاهیم کامل درس آشنا گردند و مشکلات و معایب تدریس در این باره برطرف گردد.